když nejde o život, jde o hovno

Talentmania

29. září 2010 v 12:01 | Hovno
Jak zvláštní.
Každý, jak to tak vypadá, má nějaký talent. Někdo umí zpívat, někdo tančit, někdo rozbíjet věci vlastními prsy... No jo, superstar odezněla a hledá se další nový umělec, který brzo přijde v zapomění a kdesi cosi.
Asi nebudu originální, když řeknu, že v talentmanii by měli účinkovat politici, co mají super talent vymýšlet falešné sliby, a vzápětí je "plnit" tím že zdraží kdeco a platy sníží jak to nejvíc jde... Prostě, talent umět hrabat prachy, to je něco co by mělo vyhrát. Jo, a ještě talent ničit lidem životy. No, spíš ztěžovat, oni čeští politici zase nejsou natolik drsní aby lidi ničili. Ačkoli mě spíš unavují.

Ééh zpět k něco málo zábavy co se v českém rybníčku najde... ale jo, pro odreagování je talentmania ta pravá, fakt jenom pro zasmání, a tím to hasne. Samo bych se tam asi nepřihlásilo. Můj jediný, zato velmi rozvinutý talent je otravování lidí, a s tím bych uspělo možná v politice (soutěž o nejneoblíbenějšího politika) než v zábavné soutěži.

Jo, občas se v talentmanii zjví exoti. Koukalo jsem na anglickou verzi (nebo americkou.. nevím) a pobavily mě 2 dívčiny, co urážely porotu a pak se porvaly...  Stydělo jsem se za ně pomalu. mě kdyby se něco takového stalo, tak.. tak nevím. Proto jsem se do talentmanie nepřihlásilo. ještě bych se ztrapnilo před celým národem a za to mi to nestojí.

No, jsem zvědavé, s čím zábavní průmysl přijde příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama