když nejde o život, jde o hovno

Poprvé

6. září 2010 v 18:29 | Hovno
Hovno se rozhodlo, že napíše článek na téma Poprvé. Nějak netuší, jaké "Poprvé" to má přesně být, má takový nepříjemný pocit, že je to jakýsi dvojsmysl, ale budiž. Také se rozhodlo, že se vrátí ke svým "uměleckým ambicím" takže směle do toho.

 Všechny věci jsem dělalo poprvé, protože "poprvé" je vždycky, stějně jako "naposledy". Ačkoli většinu těch poprvé si moc dobře nevybavuji, protože to obvykle bylo hodně dávno. Namátkou: Poprvé, co jsem se opilo, poprvé, co jsem s někým souložilo, poprvé, co jsem šlo do školy, do práce, přihlásilo se na internet...

Tak dobře, ty věci, co jsem vyjmenovalo, si i vybavuji, ale rozhodně si nepamatuji, jak jsem prve pohlédlo na svět. Vím je to, že jsem vyšlo zespodu z mé matky. Ta se na mě kupodivu těšila, divím se, protože většina lidí, se kterými přicházím do styku mě rádo nemá.

Takže to mohl být i celkem příjemný zážitek, ale bohužel si nic z toho nepamatuji. Další moje poprvé obvykle byl křest ohněm, věci na které jsem se moc netěšilo (práce, střední škola), další poprvé bylo jen proto, že to dělali všichni ostatní a Hovno nechtělo být pozadu (sex, pití alkoholu, kouření cigaret) ale valnou radost z toho nemělo. Obvykle následoval záchvat kašle, bolesti nebo zvracení a neskuteční ztrapnění.
Pak následují poprvé, ze kterých jsem mělo smíšené pocity. První zamilování, první osamostatnění se od rodičů.
Poprvé, které bych uvítalo je poprvé mít úspěch. Leč jsem realistické, nikoli optimistické (ale ani pesimista nejsem) tak je mi jasné, že to jen tak nebude. Jsem jen obyčejné Hovno, co si svou anonymitu a nicotu uvědomuje a taky se podle toho chová.

Takže tím bych asi skončilo. Je to poprvé co píšu článek do tématu týdne.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 6. září 2010 v 18:59 | Reagovat

Hehe dobrá přezdívka =D
Téma týdne je zajímavé, proto koukám co kdo napsal, ale mě nějak nesedlo, tkže asi nebudu psát....Tak zase někdy ahoj, Hovno =D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama