když nejde o život, jde o hovno

Nádor je lepší vyříznout, ale lehčí je ho zakrýt...

29. září 2010 v 13:24 | Hovno |  Hovno se zamýšlí
Přečetlo jsem si článek o cikánovi, co znásilnil mladou studentku, co se vracela z maturitního plesu. Hned jsem se naštvalo.
(Dodatek: jestli jsem nebo nejsem rasista, je sporné. každopádně, při takovém činu jako znásilnění nijak neberu ohledy na rasu. hajzl jako hajzl.)
A tenhle týpek dostane cca 9 let. Holce zkazil život, tak bude mít hoch zadarmo jídlo a ubytování, a po 4 letech ho pustí za "vzorné chování", ne li díky nějaké na hlavu postavené amnestii. A pak může vesele zneužívat dál.

Jak říkám, nádor je lepší vyříznout. Jsem tedy pro trest smrti. protože kdo udeřil jednou, udeří i podruhé, a jestli ne? No tak to neměl dělat a měl by být popraven jako odstrašující případ.

Moc by mě zajímalo, kdyby se takovémuhle násilníkovi povedlo "vyklouznout". prostě že by ho neodsoudili, i kdyby byl vinen. Ano, takové věci se dějí, to ví asi každý. No a poté, co by vyklouznul, ho někdo zabije. Otec postižené dívky, její bratr, nebo matka, kamarád.. je jedno kdo.
Vsadilo bych se, že za to dostane vyšší trest, kdyby "vraha" dopadli.

navíc, věznice jsou přeplněné. Tak se pouští na amnestie a kdesi cosi. Což znamená, že mezi námi pobíhá mrtě takovýhle násilníků. A kolik takovýhle činů se utajuje... holky, kterým se to stane se za to stydí, že si za to "můžou sami"... jako chápu když si tohle myslí, když je zneužije nějaký "kamarád", přce jen s ním flirtovali a kdesi cosi... ale není to vina těch holek. Vždycky je to vina toho hajzla kterému se zatmí před očima a ublíží holce. Není pro to žádná omluva.

Jsem tedy pro trest smrti. Toto místo by se pak stalo daleko lepším. A je jedno, jestli jsou to cikánští násilníci nebo asiati nebo běloši. Je to zavržení hodné.

Osobně si myslím, že vražda sexuálního násilníka se nepočítá jako zabití, jako "ublížení na zdraví neslučitelné se životem" - nebo jak ten eufemismus na chcípnutí zní - je to prostě služba světu, a být věřící jak řeknu, že Bůh v tomto případě nevidí hřích, ale dobrý čin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama