když nejde o život, jde o hovno

Hovno se představuje

6. září 2010 v 18:12 | Hovno
Hovno. To jsem já.
Rozhodlo jsem se založit si blog, protože se věčně nudím a nemám vůbec co na práci. Mělo jsem práci, ale vyhodili mě z ní, pro nadbytečnost a asi proto, že jsem tam hovno dělalo.

Ptáte se proč si říkám hovno? Je to jednoduché. Hovno je to, co umím a to, čím jsem. Nikdy jsem nic nedokázalo, snažilo jsem se ale jsou lepší. Jsem taky věčně nasrané. Moje umělecké ambice byly zcela zcestné, vzdělání jsem si tak tak udělalo, ale stejně hovno umím, na jazyky jsem nikdy nebylo, na matematiku a ekonomii jsme moc hloupé. Ostatní předměty jsem prospalo.

Moje společenské postavení je taky na hovno. Nikdy jsem nemělo žádné přátele nebo kamarády, protože nejsem ničím zajímavé. Nejsem samotářské a proto jsem nasrané, že musím být samo. Jelikož jsem docela hezké, povedlo se mi najít si partnera, jež je ze mě totálně špatný, že jsem takové hovno. No, aspon něco.

Tak to by bylo asi na začátak o mě. V dalších příspěvcích se dovíte o mýc absurdních situacích, o lidech co se kolem mě kdy ochomýtali a možná že přijdem na to, proč jsem takové varle... nebo hovno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama