když nejde o život, jde o hovno

Hovno a jeho práce

6. září 2010 v 18:48 | Hovno |  Hovno a jeho denní příhody
Hovno se rozhodlo, že se trochu rozepíše o tom, co si myslí o své práci. Vlastně tedy již bývalé práci.

Všeobecně, jsem tam nic nedělalo. Místo bylo tak nějak symbolické. Občas tam přišel nějaký ten člověk a já mu poradilo, co a jak dál. Vydrželo jsem tam asi 2 roky. Drželo bych tam i dál, kdyby mi jednoho hezkého rána neoznámili že končím. Né mojí vinou, jako že bych tam dělalo bordel nebo se flákalo. Ale prostě, nové vedení, nový rektor a ten začal hned od podlahy. Snížil platy, vyházel a pozavíral oddělení co se dalo. Nejradši by byl, kdyby to tam zavřel celé, prodal univerzitu rusákům aby si tam udělali základnu na jaderné zbraně a za peníze si jel užívat někam do Karibiku.

Takže Hovno bylo na seznamu vyřazených, nežádoucch osob, které kdyby rektor mohl, prodal by do otroctví aby z nich měl peníze.

Hledám si tedy novou práci. Není to snadné . neovládám žádný světový jazyk, nemám řidičský průkaz, jsem příliš mladé a nezkušené... Ačkoli nejsem romského původu a vypadám i docela solidně, stejně jsem postradatelné a spláchnutelné do záchodu. Stejně jako stamiliony jiných.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fleur Fleur | Web | 6. září 2010 v 22:50 | Reagovat

Kruci! tak teď mam vážně růžové vyhlídky do budoucnosti :D ... za rok maturuju. Tak si říkam jestli to má cenu když potom nedostanu práci? Bylo nám řečeno že jsme lost generation

2 poslednihovno poslednihovno | 7. září 2010 v 7:51 | Reagovat

lost generation, to říkali i o nějaké generaci v 50. letech... i o těch potom, takže z toho bych si hlavu zase tak nějak nedělalo. S tou praí je to těžké, všude chtějí bu´d titul, nebo angličtinu, nebo si vymyslí nějaké nové ptákoviny aby nikdo neměl šanci dostat práci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama