když nejde o život, jde o hovno

Září 2010

Jarní únava, letní ospalost, podzimní deprese a zimní spánek

29. září 2010 v 14:36 | Hovno |  Hovno se zamýšlí
Vedra nám skončily (to už je nějaký ten pátek) a nastal podzim.
Jinými slovy, skončila letní ospalost a začaly podzimní deprese. taky jste si toho všimli? pokaždé když se mluví o počasí tak se kritizuje :-D málokdy jsem slyšelo (během těch rozhovorů, kdy není co říct tak se řeč stáčí na počasí) že "je tak hezky vedro" nebo "ten vítr příjemně fouká"...

O to víc mě dostává, jak všichni svojí únavu a nevyspalost svalují na počasí. Na jaře je to únava, v létě ospalost z horka, na podzim deprese a zimu bych všichni nejraději prospali. Inu - Kdo chce psa bít, hůl si najde, stará známá pravda.

každopádně, je tady zase podzim a dlouho očekávané léto odešlo pomalu dřív jak začalo... A co nevidět tu bude zima, upocený vzduch v autobuse, vlhko z nadupaného sněhu a všude odkapávající voda, kalhoty zasviněné od sněhu... taky se tak těšíte jako já?

No už aby zase nastaly vedra...

Nádor je lepší vyříznout, ale lehčí je ho zakrýt...

29. září 2010 v 13:24 | Hovno |  Hovno se zamýšlí
Přečetlo jsem si článek o cikánovi, co znásilnil mladou studentku, co se vracela z maturitního plesu. Hned jsem se naštvalo.
(Dodatek: jestli jsem nebo nejsem rasista, je sporné. každopádně, při takovém činu jako znásilnění nijak neberu ohledy na rasu. hajzl jako hajzl.)
A tenhle týpek dostane cca 9 let. Holce zkazil život, tak bude mít hoch zadarmo jídlo a ubytování, a po 4 letech ho pustí za "vzorné chování", ne li díky nějaké na hlavu postavené amnestii. A pak může vesele zneužívat dál.

Jak říkám, nádor je lepší vyříznout. Jsem tedy pro trest smrti. protože kdo udeřil jednou, udeří i podruhé, a jestli ne? No tak to neměl dělat a měl by být popraven jako odstrašující případ.

Moc by mě zajímalo, kdyby se takovémuhle násilníkovi povedlo "vyklouznout". prostě že by ho neodsoudili, i kdyby byl vinen. Ano, takové věci se dějí, to ví asi každý. No a poté, co by vyklouznul, ho někdo zabije. Otec postižené dívky, její bratr, nebo matka, kamarád.. je jedno kdo.
Vsadilo bych se, že za to dostane vyšší trest, kdyby "vraha" dopadli.

navíc, věznice jsou přeplněné. Tak se pouští na amnestie a kdesi cosi. Což znamená, že mezi námi pobíhá mrtě takovýhle násilníků. A kolik takovýhle činů se utajuje... holky, kterým se to stane se za to stydí, že si za to "můžou sami"... jako chápu když si tohle myslí, když je zneužije nějaký "kamarád", přce jen s ním flirtovali a kdesi cosi... ale není to vina těch holek. Vždycky je to vina toho hajzla kterému se zatmí před očima a ublíží holce. Není pro to žádná omluva.

Jsem tedy pro trest smrti. Toto místo by se pak stalo daleko lepším. A je jedno, jestli jsou to cikánští násilníci nebo asiati nebo běloši. Je to zavržení hodné.

Osobně si myslím, že vražda sexuálního násilníka se nepočítá jako zabití, jako "ublížení na zdraví neslučitelné se životem" - nebo jak ten eufemismus na chcípnutí zní - je to prostě služba světu, a být věřící jak řeknu, že Bůh v tomto případě nevidí hřích, ale dobrý čin.

Talentmania

29. září 2010 v 12:01 | Hovno
Jak zvláštní.
Každý, jak to tak vypadá, má nějaký talent. Někdo umí zpívat, někdo tančit, někdo rozbíjet věci vlastními prsy... No jo, superstar odezněla a hledá se další nový umělec, který brzo přijde v zapomění a kdesi cosi.
Asi nebudu originální, když řeknu, že v talentmanii by měli účinkovat politici, co mají super talent vymýšlet falešné sliby, a vzápětí je "plnit" tím že zdraží kdeco a platy sníží jak to nejvíc jde... Prostě, talent umět hrabat prachy, to je něco co by mělo vyhrát. Jo, a ještě talent ničit lidem životy. No, spíš ztěžovat, oni čeští politici zase nejsou natolik drsní aby lidi ničili. Ačkoli mě spíš unavují.

Ééh zpět k něco málo zábavy co se v českém rybníčku najde... ale jo, pro odreagování je talentmania ta pravá, fakt jenom pro zasmání, a tím to hasne. Samo bych se tam asi nepřihlásilo. Můj jediný, zato velmi rozvinutý talent je otravování lidí, a s tím bych uspělo možná v politice (soutěž o nejneoblíbenějšího politika) než v zábavné soutěži.

Jo, občas se v talentmanii zjví exoti. Koukalo jsem na anglickou verzi (nebo americkou.. nevím) a pobavily mě 2 dívčiny, co urážely porotu a pak se porvaly...  Stydělo jsem se za ně pomalu. mě kdyby se něco takového stalo, tak.. tak nevím. Proto jsem se do talentmanie nepřihlásilo. ještě bych se ztrapnilo před celým národem a za to mi to nestojí.

No, jsem zvědavé, s čím zábavní průmysl přijde příště...

Hovno a náročná vědecká práce

7. září 2010 v 11:13 | Hovno |  Hovno se zamýšlí
http://www.novinky.cz/koktejl/210709-pocit-stesti-zavisi-na-vysi-platu-prokazali-vedci.html

Otevřelo jsem internet a nevěřilo svým očím. Pocit štěstí závisí na výši platu. Jak na to kurník šopa mohli přijít? chtělo bych být vědcem. Pokud jsou placeni za takové pitomosti, jako přemýšlet nad tím, že když vyděláte víc tak se cítíte líp nebo podobné banality, místo třeba složitého vymýšlení léku na rakovinu, tak to by byla fajn práce.

Jasně, že mají pravdu. Hovno se má celkem blbě když ví, že je ve výpovědní lhůtě a nemůže sehnat novou práci. Narozdíl, když jsem se sehnalo práci a mělo jsem jistotu platu, který byl docela dobrý, tak jsem se cítilo šťastně. No aby ne. Výhledy na to, že budu o chlebu, vodě z kohoutku a nebudu mít kredit není moc povznášející. zato když vím, že si můžu jít koupit dort když na něj mám chuť nebo nějakou skvělou  ochucenou minerálku, hned se cítím šťastněji.

Myslím, že kdybych bylo trochu slavnější, mohlo bych na přelomovou teorii o výších platu přijít samo.

Ovšem, musím dodat že na penězích přece nezáleží, ale přece jenom - nad tím, že se s vámi rozešla vaše druhá polovička, se líp brečí v soukromé limuzíně s řidičem než v MHD.

Hovno a jeho práce

6. září 2010 v 18:48 | Hovno |  Hovno a jeho denní příhody
Hovno se rozhodlo, že se trochu rozepíše o tom, co si myslí o své práci. Vlastně tedy již bývalé práci.

Všeobecně, jsem tam nic nedělalo. Místo bylo tak nějak symbolické. Občas tam přišel nějaký ten člověk a já mu poradilo, co a jak dál. Vydrželo jsem tam asi 2 roky. Drželo bych tam i dál, kdyby mi jednoho hezkého rána neoznámili že končím. Né mojí vinou, jako že bych tam dělalo bordel nebo se flákalo. Ale prostě, nové vedení, nový rektor a ten začal hned od podlahy. Snížil platy, vyházel a pozavíral oddělení co se dalo. Nejradši by byl, kdyby to tam zavřel celé, prodal univerzitu rusákům aby si tam udělali základnu na jaderné zbraně a za peníze si jel užívat někam do Karibiku.

Takže Hovno bylo na seznamu vyřazených, nežádoucch osob, které kdyby rektor mohl, prodal by do otroctví aby z nich měl peníze.

Hledám si tedy novou práci. Není to snadné . neovládám žádný světový jazyk, nemám řidičský průkaz, jsem příliš mladé a nezkušené... Ačkoli nejsem romského původu a vypadám i docela solidně, stejně jsem postradatelné a spláchnutelné do záchodu. Stejně jako stamiliony jiných.

Poprvé

6. září 2010 v 18:29 | Hovno
Hovno se rozhodlo, že napíše článek na téma Poprvé. Nějak netuší, jaké "Poprvé" to má přesně být, má takový nepříjemný pocit, že je to jakýsi dvojsmysl, ale budiž. Také se rozhodlo, že se vrátí ke svým "uměleckým ambicím" takže směle do toho.

 Všechny věci jsem dělalo poprvé, protože "poprvé" je vždycky, stějně jako "naposledy". Ačkoli většinu těch poprvé si moc dobře nevybavuji, protože to obvykle bylo hodně dávno. Namátkou: Poprvé, co jsem se opilo, poprvé, co jsem s někým souložilo, poprvé, co jsem šlo do školy, do práce, přihlásilo se na internet...

Tak dobře, ty věci, co jsem vyjmenovalo, si i vybavuji, ale rozhodně si nepamatuji, jak jsem prve pohlédlo na svět. Vím je to, že jsem vyšlo zespodu z mé matky. Ta se na mě kupodivu těšila, divím se, protože většina lidí, se kterými přicházím do styku mě rádo nemá.

Takže to mohl být i celkem příjemný zážitek, ale bohužel si nic z toho nepamatuji. Další moje poprvé obvykle byl křest ohněm, věci na které jsem se moc netěšilo (práce, střední škola), další poprvé bylo jen proto, že to dělali všichni ostatní a Hovno nechtělo být pozadu (sex, pití alkoholu, kouření cigaret) ale valnou radost z toho nemělo. Obvykle následoval záchvat kašle, bolesti nebo zvracení a neskuteční ztrapnění.
Pak následují poprvé, ze kterých jsem mělo smíšené pocity. První zamilování, první osamostatnění se od rodičů.
Poprvé, které bych uvítalo je poprvé mít úspěch. Leč jsem realistické, nikoli optimistické (ale ani pesimista nejsem) tak je mi jasné, že to jen tak nebude. Jsem jen obyčejné Hovno, co si svou anonymitu a nicotu uvědomuje a taky se podle toho chová.

Takže tím bych asi skončilo. Je to poprvé co píšu článek do tématu týdne.

Hovno se představuje

6. září 2010 v 18:12 | Hovno
Hovno. To jsem já.
Rozhodlo jsem se založit si blog, protože se věčně nudím a nemám vůbec co na práci. Mělo jsem práci, ale vyhodili mě z ní, pro nadbytečnost a asi proto, že jsem tam hovno dělalo.

Ptáte se proč si říkám hovno? Je to jednoduché. Hovno je to, co umím a to, čím jsem. Nikdy jsem nic nedokázalo, snažilo jsem se ale jsou lepší. Jsem taky věčně nasrané. Moje umělecké ambice byly zcela zcestné, vzdělání jsem si tak tak udělalo, ale stejně hovno umím, na jazyky jsem nikdy nebylo, na matematiku a ekonomii jsme moc hloupé. Ostatní předměty jsem prospalo.

Moje společenské postavení je taky na hovno. Nikdy jsem nemělo žádné přátele nebo kamarády, protože nejsem ničím zajímavé. Nejsem samotářské a proto jsem nasrané, že musím být samo. Jelikož jsem docela hezké, povedlo se mi najít si partnera, jež je ze mě totálně špatný, že jsem takové hovno. No, aspon něco.

Tak to by bylo asi na začátak o mě. V dalších příspěvcích se dovíte o mýc absurdních situacích, o lidech co se kolem mě kdy ochomýtali a možná že přijdem na to, proč jsem takové varle... nebo hovno.